Říjen 2010

Úvaha- nejdůležitější věc na světě

30. října 2010 v 13:08 | _PawLíínka__* |  ►Moe tworba
Nejdůležitejší věc na světě? Pro někoho to jsou peníze, pro někoho je to věc, pro někoho cit. Pro mě je na světě nejdůležitější jedna osoba. Je to osoba, díky které jsem poznala, co je to láska. Kdykoliv předtím jsem měla pocit, že jsem zamilovaná. To jsem ale zatím ještě netušila, co je to pravá láska. Až do doby, kdy jsem ho poznala. Nikdy jsem toho nelitovala, a ani litovat nebudu. Jediné, čeho budu navždycky litovat je to, že jsem ho ztratila. Z jedné strany je to pro mě ta nejhorší životní zkušenost, ale ze strany druhé ta nejkrásnější. Zažila jsem s ním neuvěřitelné chvíle, na které nikdy nezapomenu. Byly to chvíle, ve kterých jsem zažívala radost, ale i smutek. Už rok se mi zdá jeden sen. Vlastně to není sen, ale noční můra. Ze začátku jsem si myslela, že to za chvíli přejde, ale nepřešlo to doteď. Ale i takové noční můry mají svou světlou stránku. Vždy, když jsem se v té době probudila, tak byl u mě. Držel mě v náručí a šeptal, že mě nikdy neopustí. Abych ty chvíle zažila znovu, jsem ochotná za ně dát i život. Někdo si vybral pouze jednu věc, která je pro něj důležitá, ale já ne. Není pro mě nejdůležitější jen ten člověk, ale i to, co má v srdci, to jak se chová. Jediné co můžu říct, je, že až někdy potkáte takového člověka, který jenom tím, že vás obejme, tak vás udělá šťastnou, tak si ho držte zuby nehty a hlavně, se ho ani kvůli blbosti nepokoušejte opustit i přes to, že máte problémy. Všechno si říkejte narovinu. Myslela jsem si, že když ho opustím a když mě neuvídí plnou modřin, tak tím prospěju jak sobě, tak i jemu. Bohužel jsem asi uspěla jenom v jednom směru, a to v tom, že jsem ho ušetřila toho pohledu na mě, ale rozhodně tím, že jsem ho opustila, tak jsem nepomohla ani v nejmenším sobě. Ten den jsem si řekla - "Všechno bude dobrý." , ale opak je pravdou. Tolik citů, které k němu pořád chovám, tak můžu hrdě pojmenovat LÁSKA. Můžu se pyšnit tím, že můžu říct - " Miluju ho" , i když ja nejsem milována jím.Naučila jsem se bez něho jenom žít, ale nenaučila jsem se ho přestat milovat. Ta "moje" nejdůležitější osoba měla všechno, o čem jsem jako malá snila. Splnil mi ty nejkrásnější sny, ve které jsem ani nevěřila, že se někdy splní. Za všechno mu patří velké DÍKY. A abych nezapomněla, myslím, že ten člověk by si měl vážit i Vás.

Soil - breaking me down

28. října 2010 v 17:44 | _PawLíínka__* |  ♫Videa♫
Moje záchrana :P


Rybičky 48 ft. Mandrage - nebepeklo

28. října 2010 v 17:36 | _PawLíínka__* |  ♫Videa♫
Tak poď s náma, do neznáma, je to jen fáma, že do nebe jdou jenom hodný..

Ta je prostě nuevěřitelná ♥


Nové začátky..

28. října 2010 v 11:36 | _PawLíínka__* |  My World
Když už nové začátky, tak se vším všudy.. čeká mě hodně změn.. první co bude, tak začnu s blogem..:) budu sem snažit přidávat sem víc věcí a už chystám nový desing...:) za druhé trošku změna pokoje..:) nová postel a nějaké to přeskládání..:) za třetí potřebuju nový kozačky..:) už mám tak trochu vybraný..a stojím si za svým že na platformě.:D koncem listopadu přijdou ty největší změny..nová barva bude asi to, čeho se nejvíc bojím no..:) ale jestli to dopadne dobře tak půjdu ještě víc do červené..:) jako plameňák..:D ale originální plameňák a doufám že s blond pruhem..:P a navíc ještě nějaké změny, ale o tom radši ještě pomlčím..navíc včera jsem hlídala malou..:) a na mikuláša ju půjdeme pozlobit..:D letos na mě vyšla čertica :P těším se..:) v prosincu nás čeká Vánoční Vídeň s mojema..:) a mimochodem od minulýho pátku je ze mě Barmanka..:) takže kdyby ste potřebovali, stavte se..:P a konečně je teď to volno..:P myslím, že většina lidí má nabitý program, asi tak jak já...jediný volný den mám dneska..:P jinak se těším an zítřek :P celý den Brno..:) ta postel, boty a večer DOUFÁM, že konečně uvidím Beníčka..snad to vyjde, jinak už fakt nevím..:( aspoň jedno přání by se mi splnilo..takže stačí jenom DOUFAT..moc to pro mě znamená, i přes to riziko..:( ♥ . Takže Vy si pořádně užijte prázdniny :P pa..:)

sorry..

10. října 2010 v 21:23 | _PawLíínka__* |  My World

Ahojte..:) takze prvykrat by som sam chcela omluvit, ze som nic nepridavala..jednoducho nieje cas a vetsinou ani nalada..ve skole same pisemky a ked uz si chci odpocinout, tak nemuzu , pac sem prozmenu v praaci, ktere uz mam v posledni dobe tez plne zuby..takze se budu snazit, aby sem obcas nieco pribudlo..jinak  dneska sme byli s vercou v drazkach, vezli sme nikci veci na praxu..:) a ked sem dorazila domu a prihlasila sem se na icq a nikca mi zacala posilat obrazky..bylo jich 414.:D nemohla sem ..:D a ziitra zumba :P to bude..:D jinak zitra trosku uleva od skole, nejake vystoupeni lebo co..:) jinak se tesim na Kubicka..:P jinak sledujte ČS má talent..žádná talentmania se jim nehrabe ani po kotniky..:) tera zal'ahnúť..a zitra skola..:) mejte se..brou :*

baltimora- tarzan boy

9. října 2010 v 14:16 | _PawLíínka__* |  ♫Videa♫
Panebože..neuvěřitelný..:D vzpomínky na lyžák ..:)♥ Ooooo oo..:D♥