Říjen 2011

Praxe..:)

30. října 2011 v 18:15 | *PawLíínka* |  My World

Ahoj..:) omlouvám se, že už jsem zase dlouho nepsala, ale bylo toho nějak moc na vyřizování apod. Jinak zítra odjíždím na měsíc směr Luhačovice na praxi..:) nakonec se i trošku těším, že vypadnu do neznámýho prostředí a tak..:) i když nejsem zrovna nadšená z jednoho člověka..:/ to se snad nějak poddá..:) nejvíc mě na to všem štve, že asi nebudu ani na víkendy jezdit domů..ale těší mě, že budeme ubytovaní všichni spolu, na nějaké nové ubytovně a k hotelu to nebudu mít daleko..:) Včera a dnes jsme byli na hřbitově zapálit svíčky a bylo až neuvěřitelný, jak je to tam po tmě krásný..letos jsem totiž po dlouhé době chtěla vyřezávát s malou dýni, ale nějak nám to nevyšlo..:) A musím se pochlubit.. kolem 6.11. budeme mít v rodině nový přírustek a bude to můj bratránek..:) taže se na něho moc těším..:) Doufám, že jste si užili všichni prázdniny a užijte si i celý listopad..:) mějte se..:)

Sanctum

14. října 2011 v 18:07 | *PawLíínka* |  Filmy

Můžu s klidem říct "velmi dobrý film" . Viděla jsem ten film několikrát a ještě mě neomrzel. Je to jediný film, u kterého jsem seděla na posteli a opravdu sledovala úplný děj filmu. Napětí maximální a velmi dobrý děj, na některý místa v tom filmu je nádhernej pohled, až je neuvěřitelný, že něco takového existuje. A nejlepší na to filmu je, že je podle skutečné události. Tento film se líbí spíš klukům, ale i tak vřele doporučuju...:)

Říjen

14. října 2011 v 17:57 | *PawLíínka* |  My World

Dnes, když jsem ráno vešla jen tak v tak v tričku a kalhotách na spaní na dvůr, oklepala mě strašná zima..kouknu na teploměr a -1° .. většina dne má takovou pochmunou atmosféru, jako by mělo přijít něco zlého. Potom, co jsem přišla domů jsem se nad sebou zamyslela..až moc..Přišlo mi, že i když se můžu chovat sebelíp, sebeveseleji, ale nikdy to nebudu já..Je jen hodně málo vyjímek, se kterýma jsem sama sebou a pro který bych udělala první poslední. Pokud se někde kolem mě objeví nový člověk, aniž byc si to uvědomovala, všechny odkopnu. V poslední době mám pocit, že je všechno ukradený..zlost si vybíjím na kde kom a moje myšlenky se každý den, každou hodinu, minutu, vteřinu upírají pořád na tu samou osobu. Život jde od desíti k nule. S klidem můžu říct, že ze mě jeden jediný člověk dokázal udělat trosku. Ale jak se říká, na každou svini se vaří voda. A já v to pořád doufám a říká se, že naděje umírá poslední.