Leden 2012

Citáty..:)

25. ledna 2012 v 19:34 | *PawLíínka* |  ?LOWE?

Bloudila jsem po netu..:) některý jsou fakt krásný..:)

Jen tři slova v srdci měj : miluj,trp a odpouštěj!

Až dnes začínám chápat, co to je láska, pokud nějaká existuje. Když nejsme spolu, oba mame pocit, že nám chybí naše druhá půlka, nepřipadáme si celý, jako kniha o dvou svazcích, přičemž jeden se ztratil. Takto si představuji lásku, pocit neúplnosti ve chvílých osamocení.

Chceš-li mě pochopit, pochop krásu květu, chceš-li mě uchopit, uchop ptáka v letu, chceš-li mě obejmout, zkus obejmout vodu, chceš-li mě změnit, pak zkus změnit dobu, chceš-li mě pohladit, pohlaď nejdříve sen, chceš-li mě získat, pak získej noc a den.

Láska je velký mistr. Učí nás být tím, čím jsme nikdy nebyli. Zahání překážky naší povahy a její náhlé účinky vypadají jako zázraky. Z lakomce činí rázem rozmařilce, ze zbabělce statečného a drsného činí uhlazeným. Zbystřuje rázem a nejsmutnější duši a dodává i nejprostšímu duchu!

Skutečnost, že nás někdo miluje, nás málo uspokojuje. To, co nás činí vskutku šťastnými je, že my můžeme někoho milovat.

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat.

Co to vlastně je láska, bez člověka kterého milujeme a nemůžeme ho mít.

Hormony nás k sobě přitáhnou, ale pohromdě nás neudrží.


Nový design

21. ledna 2012 v 20:52 | *PawLíínka* |  My World

Ahojte, takže jsem po dlouhé době udělala nový design, tentokrát s Amy Lee..:)tak snad se bude líbit..a na to jak jsem se s tím piplala, tak tu bude asi hodně dlouho..:) Jinak dnes jsme měli jít preč, akorát z toho sešlo kvůli počasí..začalo na chvíli hustě sněžit a venku je krásně bílo.:) ale jak to tak vypadá, zase to nevydrží..alespoň na těch horách ten sníh je..ještě dokoupit nějaký věci a může se frčet..:) a po lyžáku se asi pojedeme podívat do Luhačovic za těma prďolama z Frýdku..:) takže to bude taky supr víkend..:) od školy mám teď nachvíli pokoj, tak budu dohánět co se dá..takže dnes už končím..mějte se..:)

Nový rok a tak dál..

6. ledna 2012 v 17:26 | *PawLíínka* |  My World


Ahojte, omlouvám se, že jsem nenapsala dřív, ale i tak chci popřát všem co si tohle čtete opežděně Nový rok a doufám, že jsme si všichni pořádně užili prázdniny a Silvestra..:) Jinak teď zase zpátky do školy, je to až neuvěřitelný, jak to všechno rychle uteklo. Znovu plno testů a všeho možného..a jedeme letos s tou naší partou zase na hory, protože se ve škole nezaplnil lyžák, tak jedeme místo prváků a druháků..:) Takže se strašně těším a doufám, že bude sníh..:) Ještě sehnat prkno a může se jet..:) a možná že nakonec pojedem i na ten cyklák, i když ten asi padne, což mě mrzí..:) ale alespoň ty hory :) a Kubík mě letos na tom prknu doučí..:D a o jarních prázkách ještě jeden lyžovat na slovensko na Spálenou, tak tam se taky moc těším..:) pořádná sjezdovka alespoň..:) a pokud někdo sleduje The vampire diaries, tak dnes vyšel 10. díl 3.série..:) a je se na co těšit, z toho co jsem četla..:D takže těším se..:D mějte se..:)